שנת שירות זמר מסיימת שנת פעילות שלישית של עשייה חינוכית במגדל העמק ונצרת עילית 

תוכנית “זמר” של המחנות העולים מסיימת שנת פעילות שלישית במגדל העמק ובנצרת עילית! השנה פעלו במגדל העמק ובנצרת עילית 25 מתנדבי ש”ש. בסיום השנה בחרו הש”שינים להמשיך למסלול ההגשמה בנח”ל במסגרת המחנות העולים.
במהלך  השנה התנדבו הש”שינים במסגרות החינוך הפורמאלי בערים, בתוכניות חינוכיות של “תיקון” ובתנועת הנוער “המחנות העולים”. הם פגשו מעל 600 חניכים והעידו כי זו הייתה השנה המשמעותית ביותר בחייהם.

תמונה של כל גרעין סיני

באירוע הסיום, שהתקיים לפני מספר שבועות, אמר יובל לקח מקומונת מגדל העמק: “ראיתי השנה כיצד תלמיד י”א, שלא מבין למה דחיתי את הגיוס שלי בשנה, גם רואה שאפשר להיות פעיל חברתית ולהשפיע. בשנה הזאת, כל מיני ערכים שבעבר היו מילים שאני מסכים איתן בתיאוריה ולא נוגעים אלי ביום יום, הפכו להיות תחושות חזקות ומעשים. אין דבר יותר טוב מההזדמנות שהייתה לי למלא כל רגע בשנה הזאת בעשייה, שאני מרגיש שמביאה אותי לידי ביטוי ועושה טוב לסביבה”.
אלי ברדה, ראש עיריית מגדל העמק בירך גם הוא את הש”ש באירוע הסיום ואמר כי “העובדה שהם הגיעו למגדל העמק ורוצים במפגש עם בני נוער שונים מהם, מתוך בחירה חופשית וללא שכר חומרי, היא דוגמה ומופת לנוער בעיר”.
נאחל גיוס קל ושירות משמעותי לש”שינים המסיימים את שנת השירות ונצפה למחזור הבא – 28 ש”שינים שבחודש הקרוב יתחיל את סמינר הפתיחה וימשיכו בעשייה המבורכת.