“ממשיכים ליעד הבא” – בוגרי תוכנית “יעדים” נפגשים בטקס סיום י”ב של מחזור ד’.

תכנית “יעדים” נותנת מענה רחב ומגוון: לימודי, חברתי ואישי לתלמידי י’-יב’. בתחילת תשע”ד הקמנו תכנית המשך, שמטרתה ליצור קשר מחודש עם בוגרי ובוגרות “יעדים” לדורותיהם (מחזורים א’-ג’), ללוותם ולהוות עבורם כתובת משמעותית עם תחילת חייהם הבוגרים. במהלך השנה יצרנו קשר עם 60 מתוכם. קשר אשר הלך ונרקם לאורך השנה.

תלמידי י”ב, מחזור ד’ של “יעדים”, ציינו השנה את סיום לימודיהם בטקס רשמי ומרשים ביותר. הטקס בניצוחה של טליה דבורי, מחנכת הכיתה, הונחה על ידי התלמידים. הטקס כלל תערוכה הסוקרת את הישגי התלמידים, סיפורי הצלחה אישיים, קבלת תעודות וברכות. ראש העיר, מר אלי ברדה, ומנהל בית הספר, מר דודי גריסרו, הביעו הערכה רבה לתלמידים ולצוות המסור של התכנית.

בוגרי “יעקובי אלבז, בוגר מחזור א', המשרת מזה 5 שנים בחיל האווירדים” הוזמנו לאירוע הסיום של מחזור ד’, שלאחריו קיימנו מפגש בוגרים. המפגש היה מרגש וחיזק את תחושת השותפות שנרקמה לאורך השנים. כך אמר קובי אלבז, בוגר מחזור א’, המשרת מזה 5 שנים בחיל האוויר:

” למדתי […] במחזור הראשון של תכנית “יעדים”. […] מאוד אהבתי את הלמידה בקבוצות קטנות וכך גם הצלחתי ללמוד טוב יותר. הייתי מקריב מהחופש שלי בשביל לבוא לביה”ס ולהמשיך ללמוד […] אני גאה ואומר תודה תמיד על כך שכל צוות “יעדים”, לא ויתרו ודאגו תמיד שנגיע ונלמד[…] בכיתה י”ב צוות “יעדים” ארגן פעילות ולקחו את כל הכיתה לבסיס רמת דוד לראות מטוסים ולשוחח עם טייסים ואף ללבוש את סרבלי הטיסה והקסדות שלהם. דבר זה מאוד העלה לי את המוטיבציה והחשק לשרת בצבא ובחיל האויר בפרט. […] לפני כשנתיים[…] חתמתי קבע. אני קם כל בוקר עם חיוך וללבוש את מדי צה”ל פשוט ממלא אותי בגאווה. […] כרגע אני מתחיל לשפר את הבגרויות שלי על מנת להתקבל ללימודי הנדסה. זה לא יהיה קל אבל יש לי את מפקדי וחברי שתומכים ודואגים שאצליח.” 

מספר ימים לאחר המפגש פרסמה אחת הבוגרות בדף הפייסבוק של בוגרי יעדים, את הדברים הבאים: “לכל צוות ”יעדים” היקר!! רציתי להודות לכם על תקופה מדהימה, אולי התקופה הכי יפה בחיי. […] פשוט זכינו במורים כאלה ובצוות כזה… שלא וויתר ונילחם למעננו… וגם היום אתם איתנו… בכל תמיכה שאנחנו צריכים, בכל עצה, מלווים אותנו ומנחים אותנו ואפילו סתם שואלים לשלומנו. אנחנו מעריכים כל טלפון שלכם, כל סמס שלכם, כל שיחה שלכם. זה תמיד מזכיר לנו להמשיך הלאה ולא ליפול. אתם פשוט מדהימים ואין מספיק מילים להודות לכם על מה שעשיתם למעננו וכל מי שיזכה ללמוד ב”יעדים” פשוט יבורך!!”

תכנית “יעדים” מתקיימת בשותפות עם מינהל החינוך של עיריית מגדל העמק, משרד השיכון וקבוצת קרסו. תכנית ההמשך “בוגרי יעדים”, נבחרה להשתתף בפיילוט של אשלים וקרן שחף בשנתיים הקרובות. אנו מודים על האמון שניתן בנו ומתכננים שתשע”ה תהיה שנה של בנייה והתבססות התכנית.