מחזור ו’ של תכנית יעדים מסיים י”ב

בסיום שנת הלימודים התכנסו תלמידי י”ב3 לחגוג את סיום הלימודים בבית הספר אורט “רוגוזין”, מגדל העמק. באירוע הסיום נכחו תלמידי הכיתה, ההורים, המחנכות, צוות “יעדים”, צוות בי”הס, בני תמים וסימה חמו – נציגי פרויקט שיקום שכונות, ומנהלת בית הספר היסודי “גיורא יוספטל”. מאחר וזוהי השנה האחרונה בה פועלת התכנית בביה”ס הטקס היה מרגש במיוחד.
התלמידים וההורים הודו למחנכות על השקעתן בתלמידי הכיתה. התלמידים סיפרו על החוויה שלהם בכיתת יעדים, על הביטחון שמסגרת זו נתנה להם ועל חוויות ההצלחה שהגיעו בעקבותיו.

יעדים2

נציגת ההורים, בתיה איפרגן, ציינה במיוחד את הקשר האישי שמחנכות הכיתה יצרו עם הילדים והמשפחות. רכזת השכבה, עדה הרשקוביץ, בירכה את התלמידים על עבודתם הקשה, והחמיאה למחנכות על המסירות והאחריות שהביאו לתפקיד. תלמידי הכיתה הודו לעדה על היחס החם והאכפתי, ועל המאמצים שעשתה לשלבם בפעילויות השכבתיות השונות. בנוסף, הודו התלמידים למתנדבי שנת השירות “זמר” של תנועת המחנות העולים, שליוו אותם בעזרה לימודית, בפעילויות חברתיות ובהתנדבות בבית הספר היסודי, גיורא יוספטל. המחנכות, איריס שפירא לקח וסיגל וייס, חילקו לתלמידים שי מטעם ועד ההורים ומטעם תכנית יעדים.
קובי אלבז – בוגר מחזור א’ של התוכנית, קיבל תעודת הוקרה מרכזת התכנית, ניבה לוריא ניצב, על הקשר המתמשך שלו עם תלמידי התכנית והפעילויות שהוא מארגן להם בבסיס רמת דוד.

יעדים