מועדון הכפתור בראשון לציון פותח שנה

במועדון הכפתור פותחים שנה רביעית עם צוות מחודש ופנים קדימה.שבוע הפעילות הראשון הוקדש ליישוג (reaching out). המדריכים, מצוידים במחצלת ובשתייה קרה, הגיעו לפארק הקרוב לשכונה והזמינו את החניכים לזמן בלתי אמצעי של שיחה והכרות.
הצוות מתכונן בשנה הקרובה לשים דגש על הרחבת המועדון, וליצור רצף גילאי של ז’ – י”ב. במסגרת הרחבת הפעילות, יתקיים אחת לשבוע “מועדון ז’-ח'”. ביום זה תערך הפרדת שעות בין מועדון ז’-ח’ ומועדון הבוגרים. במועדון ז’-ח’, תעבור פעילות מותאמת לחניכים חדשים ולגיל המודרך,על ידי כך תאפשר לחניכים החדשים כניסה הדרגתית למסגרת והזדמנות ליצירת קשר אישי עם המדריכים.
הכפתור3

פעילות הצוות תורחב השנה גם במסגרת בית הספר. זאת, על ידי הדרכה קבועהשל חברת צוות המועדון, בחטיבת הביניים מיכה רייסר, בה לומדים רוב בני הנוער בשכונה.
בר גרינגאוס, רכזת הפעילות בראשון מספרת: “יש לנו היום שיתוף פעולה טוב עם בית הספר.כניסה של מדריכה לעבודה בחטיבה תחזק את הקשר השוטף עם הצוות ותיצור מעבר אורגני בין מסגרת הבוקר למסגרת אחר הצהריים עבור בני הנוער.כמו כן, אנחנו מאמינים, שעל ידי קשר אישי והכרות מעמיקה יותר עם תלמידי בית הספר, תוכל המדריכה לזהות את הילדים שזקוקים למסגרת ושפעילות בית החינוך תוכל לתרום להם”.

הכפתור1