כיתת יעדים זה (לא) רק לימודים: תלמידי כיתה י’ מתנדבים ביסודי ותלמידי יא’ “מטפסים” על עצים

ביום חמישי מיד לאחר מתכונת במתמטיקה ויום לפני קבלת התעודות, יצאו תלמידי “יעדים” יא’, מגדל העמק, ליער בלפור, לפעילות אתגרים עם חברת אורחות הגלבוע.
לאחר תקופה עמוסה בהכנות לבגרויות החורף, הפעילות אפשרה לתלמידים לנוח להירגע מהלחץ, לחזק חברויות וערבות הדדית ולחדש כוחות לקראת הבגרויות והמחצית השנייה. 
במסגרת הפעילות נזקקו התלמידים לאומץ לב ולשיתוף פעולה רב, בין היתר הובילו זה את זה בסולם חבלים כאשר עיניהם קשורות. גם המחנכים, אמיר האס ושירה ירדני והרכזת ניבה לוריא ניצב זכו לטפס, כאשר עיניהם מכוסות והתלמידים תומכים בהם. שירה ירדני: “זה היה מאוד גבוה, אך סמכתי על קיריל שהוביל אותי בקצב שלי עד שרגלי נגעו בקרקע”.  זה ידוע שביעדים יש על מי לסמוך!
לכבוד ט”ו בשבט, הגיעו בפעם הרביעית השנה, תלמידי י’ וי”א מכיתות “יעדים” לשמח את תלמידי ביה”ס היסודי “גיורא יוספטל”. זאת במסגרת התכנית ‘יעדים בקהילה’. התלמידים הרימו פעילות חברתית וחינוכית לקראת החג, העבירו שיעור יצירה בכיתות והפסקה פעילה.יעדים טו בשבט
סיגל וויס, מחנכת הכיתה, מספרת: “התלמידים שמחו על ההזדמנות לקחת אחריות ולהעניק מעצמם לצעירים. תלמידי היסודי שמחו לראותם שוב וקיבלו אותם בחיבוקים.”
פאני אזולאי, הרכזת החברתית של “גיורא יוספטל”, סיכמה את הפעילות בתודה גדולה ובמתן מחמאות רבות לתלמידי התיכון.
לוריא ניצב מדגישה, שאיכות הפעילות והצלחתה נשענת על שיתוף פעולה מוצלח של צוות גיורא יוספטל, פאני אזולאי ורינת שפטניצקי עם צוות יעדים מאורט “רוגוזין” ועמותת תיקון, ובזכות ההשקעה הרבה שלמחנכות כיתה י’, איריס שפירא לקח וסיגל וייס.

טו בשבט יעדים