אירוע הוקרה מרגש לסיום שנת השירות של מתנדבי/ות זמר

ביום חמישי שעבר בערב, התכנסו בבית יד לבנים 15 מסיימות ומסיימי שנת השירות, הוריהם, אנשי חינוך ורווחה בעיר, מנכ”ל העירייה וראש העיר כדי לציין את סיום שנת השירות.
ראש העיר בירך את המתנדבים הצעירים והודה להם על שנה של עבודה חינוכית בעיר. ראש העיר אמר כי הנכונות של חבר’ה צעירים לדחות את השירות הצבאי בשנה ולתרום לקהילה הוא מעשה, שאינו מובן מאליו בחברה שלנו, שהפכה להיות חומרית יותר. ראש העיר, ציין את שיתוף הפעולה הארוך והמוצלח עם תנועת המחנות העולים ועמותת תיקון ואמר כי הוא רואה בצעירים אלו “קטר” לפעילות התנדבותית וחברתית. עוד אמר, כי רק היום זכה להכיר את הורי המתנדבים, אך הוא יודע כי “מעשה אבות סימן לבנים” וכי הוא בטוח שחלק גדול מרוח ההתנדבות מגיע מהבית.
זמר

ניר רובין סירקין, רכז שנת השירות מטעם “המחנות העולים” הודה בחום לראש העיר על התמיכה בפרויקט, למנכ”ל העיר על האחריות והמעורבות השוטפת, לראשי המחלקות והמסגרות המלווים את הש”שנים בפעילותם. ניר ציין שבזכות שיתוף הפעולה בין התנועה לבין העיר פיתחנו מודל ייחודי של שנת שירות וכי הוא מתרגש לראות את המשכיות הפרויקט: “בוגרי המחזור הראשון של התכנית כבר משרתים בצבא במסגרת גרעין נח”ל, היום אנחנו מציינים את סיומו של המחזור השני ורק לפני שבוע ישבנו בבית הידידות עם קבוצה של תלמידי י”ב, שעתידים לצאת לשנת שירות בעוד חודשיים יחד עם הוריהם”.
שיראל פוליסוק, חניכת מועדון “הקוביה”, בירכה את הש”שנים ואמרה: “בתחילת השנה קצת חששתי מהקשר איתם. לפני מספר ימים אמר לי אחד הש”שנים שהוא שמח שבא לעיר. עכשיו אני יכולה להגיד שגם אני שמחה שבאתם לעיר. שמחתי להכיר חברים מכל הארץ ועזרתם לי לדמיין את עצמי עושה שנת שירות ותורמת במקום אחר”. בת חן יצחק, תלמידת כיתה י”א בתוכנית “יעדים” הודתה בחום לש”שנים על העזרה הלימודית, התמיכה, השיעורים הפרטניים והשיחות האישיות.
ניב דולב, רכז המשימות של הש”שנים מסכם: “תודה לאתי שפרלינג-שושני ולאנשי בית יד לבנים על האירוח של הטקס ותודה למגדל העמק שמקבלת את הש”שנים בחיבוק גדול, וכמובן תודה ענקית למתנדבים הצעירים”.